אודותינו

ברוכים הבאים לפור תחפושות פאר-החברה המובילה בייצור ושיווק תחפושות ותלבושות מאז 1986.

בכל שנה אנו מתרגשים מחדש לעצב את קולקציית התחפושות לילדים ולמבוגרים לקראת פורים, המטרה שלנו היא שכל אחד יוכל למצוא את התחפושות המתאימה לו:
התחפושות לתינוקות ולגיל הרך: ליצנים, דמויות חיות, נסיכים, רקדניות ועוד.

לילדים ונוער: מגוון רחב של שמלות, פיות ,נסיכות, רקדניות בלט ורקדניות בטן, נסיכים, מלכים, קוסמים, חיילים, שוטרים, לוחמים, שודדי ים, אינדיאנים תחפושות קאובוי ועוד.
תחפושות לציבור הדתי: ספר תורה, חסידים, אדמורים, ארבעת אימהות, משה רבינו, כהן גדול ועוד.

תחפושות למבוגרים: שמלות וחליפות ויקטוריאניות מפוארות לגברים ולנשים, תחפושות לזוגות, שמלות לנערות, תחפושות מפחידות, תחפושות חיות למבוגרים ועוד.
אבל שלא תחשבו שהתחפושות שלו מיועדות רק לפורים, אנו מעצבים, מייצרים ומשווקים תחפושות, תלבושות, בובות ענק ואביזרי תחפושות במשך כל השנה.
לאורך כל השנה תוכלו למצוא אצלנו מגוון גדול של בובות ענק מכל המינים והצבעים, תחפושות מתנפחות למבוגרים, תלבושות מקוריות ונוחות למפעילים ואביזרי תחפושות כמו פאות,מסכות, כובעים, כתרים, גלימות, ועוד ועוד...

כמו כן, אנו מעצבים ומייצרים תלבושות למופעי מחול לילדים ולמבוגרים לפי הזמנה בכל סדר גודל נדרש. אנו רואים זאת כאתגר לייצר תלבושת שמצד אחד תקלע לטעמו של המזמין, תהיה נוחה ללבישה ולריקוד, ומצד שני לא תחרוג מהתקציב.

אחד העקרונות המובילים אותנו הוא איכות התחפושות, אנו בוחרים בקפדנות את הבדים ואת הקישוטים הדקורטיביים. הניסיון הרב שרכשנו עם השנים וההקפדה על הפרטים הקטנים הם אלה שיספקו לכם את התלבושת המושלמת.

עיקרון נוסף שמנחה אותנו הוא שמירה על מקוריות וחדשנות, אנו משתדלים שמבחר התחפושות יתחדש בכל שנה, ועושים את מירב המאמצים להרחיב בכל שנה את קולקציית התחפושות. אם זה במבחר השמלות שמשתנה בגזרות ובצבעים, או במגוון התחפושות של החיות לקטנים.
ולא פחות חשוב, בקולקציית התחפושות שלנו תמצאו תחפושות לכל תקציב.

logo בניית אתרים